O nas

Czym się zajmujemy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KAMIMED s.c. Zakład Opiekuńczo – Leczniczy Psychiatryczny został założony w 2010 r. Ścisła kadra kierownicza, jak i personel ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu osób cierpiących na zaburzenia psychicznie (chorych psychicznie). Większość z nas od wielu lat pracuje lub pracowała na Oddziale Psychiatrycznym. Dlatego też leczenie i opieka nad osobami chorymi psychicznie, nie jest dla nas trudna, uważamy, że jest specyficzna.

Nie jesteśmy Domem Opieki Społecznej. Naszym głównym celem jest takie prowadzenie leczenia i opieki, by osoba cierpiąca na zaburzenia psychicznie, mogła wrócić do swojego środowiska lub, po ustabilizowaniu stanu zdrowia, znaleźć opiekę w innych formach, np. Domy Opieki Społecznej. Dlatego też największe efekty możemy osiągnąć w leczeniu osób cierpiących na zaburzenia typu schizofrenii, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, jednobiegunowe.

NZOZ KAMIMED

Dlaczego My?

Nasi podopieczni mają zagwarantowane sale 2-, 3- i 4-łóżkowe i wyżywienie odpowiednie do stanu zdrowia, a także uczestnictwo w zorganizowanych zajęciach z zakresu terapii zajęciowej. Ośrodek znajduje się w małej miejscowości, na ogrodzonym 1,5-ha terenie. Prowadzimy również opiekę i leczenie na zasadach komercyjnych. Oferujemy pobyty czasowe krótkoterminowe.

Pakiet świadczeń

Standardowy pakiet świadczeń w Zakładzie: